aktualno¶ci ogłoszenia intencje mszalne my¶li biblijne kontakt log

Skrzynka intencji



Witaj, jeste¶ Licznik go¶ciem naszej strony.

VI POWIATOWY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK "O MUSZLĘ ¦W. JAKUBA" Brzesko - 2011

Jurorzy VI Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek "O Muszlę ¶w. Jakuba" w Brzesku 2011 roku w składzie:
- Ks. dr Grzegorz Piekarz - przewodnicz±cy
- P. Krystyna Szymańska
- P. Mariusz ŁabędĽ
w dniu 29 stycznia 2011 roku po przesłuchaniu 58 prezentacji, w której wzięło udział 330 uczestników, uwzględniaj±c Regulamin Konkursu postanowiło przyznać następuj±ce nagrody:

Kategoria A (Przedszkolaki)
I - Grupa "Gwiazdeczki" z Publicznego Przedszkola Integracyjnego w Brzesku
II - nie przyznano
III - nie przyznano

Wyróżnienie:
Grupa "Przedszkolne Nutki" z Publicznego Przedszkola Nr 10 im. Jana Pawła II w Brzesku,
Grupa "Maluszki" z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Brzesku,
Grupa "Aniołki" z Przedszkola Niepublicznego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP Niepokalanie Poczętej pw. S. Leonii Nastał w Brzesku

Kategoria B (dzieci młodsze klasy I - III - soli¶ci):
I - Maria Mikołajek ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Brzesku
II - Adela Gicala z parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku
III - Hanna Gorczyca z parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku
III - Gabriela Stolińska ze Szkoły Podstawowej w Porębie Spytkowskiej

Kategoria C (dzieci starsze klasy IV - VI - soli¶ci):
I - Daria Reczek ze Szczepanowa
II - Zuzanna Magiera z parafii MB Częstochowskiej w Brzesku
III - Ewelina Chudyba z parafii MB Częstochowskiej w Brzesku

Kategoria D (dzieci starsze klasy IV- VI - zespoły):
I - Zespół "Borzęckie Słowiki" ze Szkoły Podstawowej w Borzęcinie Dolnym
II - Zespół "Dzieci Bliżej Nieba" z Okocimia
III - Zespół Wokalny ze Szkoły Podstawowej w Mokrzyskach

Kategoria E (Młodzież gimnazjalna - soli¶ci):
I - Sylwia Pasek z Zespołu Szkół Publicznego Gimnazjum w Woli Dębińskiej
II - Natalia Drużkowska z Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Brzesku
III - Katarzyna Szlachta z Zespołu Szkół Publicznego Gimnazjum w Woli Dębińskiej

Kategoria F (młodzież gimnazjalna - zespoły):
I - Schola "Gaudium" z parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku
II - Chór wraz z Zespołem Instrumentalnym z Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Brzesku
III - Zespół "Kant Live" z Publicznego Gimnazjum w Złotej

Kategoria G (młodzież szkół ponadgimnazjalnych - soli¶ci):
I - Gabriela Magiera z parafii MB Częstochowskiej w Brzesku
II - Marta M±dra z Okocimia
III - Tomasz Mika z Jadownik

Kategoria H (młodzież szkół ponadgimnazjalnych - zespoły):
I - Zespół "Fortis" z Centrum Kultury w Gnojniku
II - Zespół "Marakas" z Jadownik
III - Zespół z Klasy 2AT z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Brzesku

Nagroda Specjalna dla Najlepszego Wykonawcy - Daria Reczek ze Szczepanowa

FOTORELACJA


copyright 2007
Parafia NMP Matki Ko¶cioła i ¶w. Jakuba Ap.