aktualno¶ci ogłoszenia intencje mszalne my¶li biblijne kontakt log

Skrzynka intencji



Witaj, jeste¶ Licznik go¶ciem naszej strony.

V POWIATOWY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK "O MUSZLĘ ¦W. JAKUBA" Brzesko - 2010

Jurorzy V Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek "O Muszlę ¶w. Jakuba" w Brzesku 2010 roku w składzie:
- P. Krystyna Szymańska - przewodnicz±ca
- Ks. dr Grzegorz Piekarz
- P. Mariusz ŁabędĽ
w dniu 30 stycznia 2010 roku po przesłuchaniu 54 prezentacji, w której wzięło udział 220 uczestników, uwzględniaj±c Regulamin Konkursu postanowiło przyznać następuj±ce nagrody:

Kategoria A (Przedszkolaki)
I - Zespół "Pszczółki" z Publicznego Przedszkola Integracyjnego w Brzesku
II - nie przyznano
III - nie przyznano
Wyróżnienie:
Zespół "Przedszkolne Nutki" z Publicznego Przedszkola Nr 10 w Brzesku,
Zespół "Złote Choineczki" z Publicznego Przedszkola Nr 10 w Brzesku,
Zespół "Wiolinki" z Publicznego Przedszkola w Porębie Spytkowskiej

Kategoria B (dzieci młodsze klasy I - III - soli¶ci):
I - Alicja Rega z Łysej Góry
II - Maria Mikołajek z Brzeska
III - Magdalena Zdybel z Brzeska
Wyróżnienie - Agnieszka Pytka z Brzeska

Kategoria C (dzieci starsze klasy IV - VI - soli¶ci):
I - Klaudia Zdybel z Brzeska
II - Daria Reczek ze Szczepanowa
III - Mariola Duda z Brzeska
Wyróżnienie - Aleksandra Kaim z Brzeska

Kategoria D (dzieci starsze klasy IV- VI - zespoły):
I - Schola "Liberi Sancti Jacobi" z Brzeska
II - nie przyznano
III - nie przyznano
Wyróżnienie - nie przyznano

Kategoria E (Młodzież gimnazjalna - soli¶ci):
I - Tomasz Mika z Gimnazjum Nr 1 w Brzesku
II - Gabriela Magiera z Brzeska
III - Agnieszka Kołodziej z Brzeska
Wyróżnienie - nie przyznano

Kategoria F (młodzież gimnazjalna - zespoły):
I - Chór z Gimnazjum Nr 1 w Brzesku
II - Zespół "Fortis" z Gnojnika
III - Zespół Wokalny z Gimnazjum w Złotej
Wyróżnienie - nie przyznano

Kategoria G (młodzież szkół ponadgimnazjalnych - soli¶ci):
I - Hubert Zapiór z Brzeska
II - Marta M±dra z Okocimia
III - Ewa Wi¶niowska z Gnojnika
Wyróżnienie - Michał Dziedzic z Brzeska

Kategoria H (młodzież szkół ponadgimnazjalnych - zespoły):
I - nie przyznano
II - Schola "Ad Templum Sancti Jacobi" z Brzeska
III - Schola "Bliżej Nieba" z Okocimia
Wyróżnienie - Zespół z Katolickiego Liceum Ogólnokształc±cego w Brzesku

Nagroda za najlepszy akompaniament - Krzysztof Musiał z Brzeska

Nagroda Specjalna dla Najlepszego Wykonawcy - Hubert Zapiór z Brzeska

FOTORELACJA - PRZESŁUCHANIA


copyright 2007
Parafia NMP Matki Ko¶cioła i ¶w. Jakuba Ap.