aktualności ogłoszenia intencje mszalne myśli biblijne kontakt log

Skrzynka intencji



Witaj, jesteś Licznik gościem naszej strony.



III Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek o "Muszlę Św. Jakuba" Świętej Rodzinie w darze - Brzesko 2008

Jurorzy III Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek w składzie:
- P. Bożena Wojciechowska - przewodniczący
- P. Magdalena Kania
- P. Krzysztof Szydłowski
w dniu 26 stycznia 2008 roku po przesłuchaniu 57 prezentacji, w której wzięło udział 450 uczestników, uwzględniając Regulamin Konkursu postanowiło przyznać następujące nagrody:

Kategoria "Maluchy" (Przedszkolaki młodsze)
I - nie przyznano
II - Alicja, Jakub i Karolina Repa z Łysej Góry
II - Marysia Mikołajek z Publicznego Przedszkola Nr 10 w Brzesku
III - Zespół "Przedszkolne Nutki" z Publicznego Przedszkola Nr 10 w Brzesku

Kategoria A (dzieci młodsze klasy "0"- III - soliści):
I - Mariola Duda z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Brzesku
II - Klaudia Zdybel z Brzeska
III - Zuzanna Magiera z Brzeska

Kategoria B (dzieci młodsze klasy "0" - III - zespoły):
I - Dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Mokrzyskach
II - nie przyznano
III - Zespół "Mali Okocimianie" z Okocimia

Kategoria C (dzieci starsze klasy IV-VI soliści):
I - Barbara Palej z Okocimia
II - Natalia Drużkowska z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Brzesku
III - Angelika Sadłoń z Okocimia
Wyróżnienie - Natalia Zachara z Publicznej Szkoły Podstawowej w Jasieniu

Kategoria D (dzieci starsze klasy IV - VI - zespoły):
I - nie przyznano
II - Zespół "Wirgiliuszowe Dzieci" z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gnojniku
III - nie przyznano
Wyróżnienie - Zespół Wokalny z Parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku
Wyróżnienie - Zespół "Ziarenka Dobra" z Parafii Nawiedzenia NMP w Zaborowie

Kategoria E (młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych - soliści):
I - Gabriela Magiera z Parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Brzesku
II - Hubert Zapiór Parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku
III - Michał Dziedzic z Parafii NMP Matki Kościoła i Św. Jakuba Apostoła w Brzesku
Wyróżnienie - Dominik Put z Parafii NMP Matki Kościoła i Św. Jakuba Apostoła w Brzesku

Kategoria F (młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych - zespoły):
I - Zespół "Proca Dawida" z Parafii Św. Małgorzaty w Dębnie
II - Schola "Bliżej nieba" z Okocimia
III - Chór z Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Brzesku
III - Schola "Gaudium" z Publicznego Gimnazjum Nr 2 w Brzesku
Wyróżnienie - Zespół Czchowskie Słowiki z Publicznego Gimnazjum w Czchowie


copyright 2007
Parafia NMP Matki Kościoła i św. Jakuba Ap.